Du är här: Start/Uppleva & Göra/Kontakter Uppleva & Göra

Kontakter Uppleva & Göra

Kultur- och fritid

Eleonor Rosenqvist

Verksamhetschef
eleonor.rosenqvist@morbylanga.se
Tfn: 0485-472 93

 

Föreningsverksamhet - Idrott, Motion och Friluftsliv

Matheus Tholin

Natur- och fritidsutvecklare
matheus.tholin@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 92

 

Kultur och bibliotek

Michael Jildestad

Verksamhetschef
michael.jildestad@morbylanga.se

Tfn: 0485-471 58

Konst & Kultur

Annika Nerfont Zadig

Kulturutvecklare
annika.nerfontzadig@morbylanga.se

TFn: 0485 - 47 260

Rita Michelsson

Konstsamordnare
rita.michelsson@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 64

Eketorps borg

Stefan Ahlgren

Verksamhetsutvecklare Eketorps borg
stefan.ahlgren@morbylanga.se
Tfn: 0485-479 91

Bibliotek

Annika Brantemo

Arbetsledare bibliotek
annika.brantemo@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 52

Världsarvset Södra Ölands Odlingslandskap

Emma Rydnér

Världsarvssamordnare
emma.rydner@morbylanga.se
Tfn: 0485-478 96

 

LONA - Stöd till lokala naturvårdsinsatser

Charlotta Lindeborg

Miljö- och hälsoskyddsinspektör
charlotta.lindeborg@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 49

Sidan uppdaterad 7 juni 2022 Kommentera sidan